Kolekcja kapsułek Kai x Gucci: bilet do dzieciństwa Po raz

 

Kolekcja kapsułek Kai x Gucci: bilet do dzieciństwa

Po raz pierwszy w swojej historii Gucci połączył siły z gwiazdą K-popu, aby wypuścić kolekcję kapsułową: Kai x Gucci.

Kai, chyba wszystkim nie jest to obce. Wólka kosowska-hurtownia obuwia, odzieży i bielizniy Kai jest członkiem kultowej grupy EXO i był kiedyś znany jako „Human Gucci” ze względu na jego lojalny gust w projektach Alessandro Michele od stóp do głów. Tym razem kolekcja Kai x Gucci skierowana jest do młodych ludzi z projektami butów, torebek, swetrów, Jeans i spodni hurtownia Wólka Kosowska-wolkahurt.pl czapek z wizerunkiem uroczego misia z niebieską kokardką.

Zapytany o inspirację dla kolekcji, hurtownia jeansów Kai wyznał również, że pluszowy miś był jego ulubioną zabawką, gdy był dzieckiem. Gucci to marka z najwyższej półki, dlatego Kai chciał włączyć motywy pluszowego misia, aby nadać projektom kolekcji bardziej intymny, młodzieńczy charakter. „Myślę, że możesz pokazać swoją osobowość, nosząc te projekty Gucci. Wszystkie grupy wiekowe uwielbiają myśleć o dzieciństwie, więc możesz nosić te ubrania każdego dnia” – powiedział Kai w wywiadzie dotyczącym kolekcji.

Chau ma szczęście być jedną z pierwszych fashionistek w Wietnamie, która przymierza tę kolekcję. Projekty są naprawdę urocze i łatwe w użyciu. Chau szczególnie uwielbia torbę na ramię z nadrukiem pluszowego misia z czapką, która jest zarówno trochę nerdowa, jak i bardzo dziwna. Cała kolekcja jest tak pokrewna i urocza, wolka hurt jakbym mogła nosić ze sobą pluszowego misia z dzieciństwa przez cały dzień.

Kolekcja Kai x Gucci zostanie oficjalnie wprowadzona do sklepów Gucci w Wietnamie od 16 kwietnia 2021 roku.

Zaoszczędzony czas mogą Państwo poświęcić na sprzedaż. Wierzymy w partnerskie relacje, długoterminową współpracę, oraz umiejętność słuchania oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieżową. Wolkahurt.pl – Hurtownia odzieży w Wólka Kosowska.

Table of Contents

Calculate your order
Pages (275 words)
Standard price: $0.00

Latest Reviews

Impressed with the sample above? Wait there is more

Related Questions

New questions

Don't Let Questions or Concerns Hold You Back - Make a Free Inquiry Now!